SK Slavoj Koloděje

 

Turnaj přípravek  - POHÁR STAROSTY BĚCHOVIC 2010

 

Kolodějský fotbalový potěr se dne 10.10. 2010 zúčastnil fotbalového turnaje přípravek o Pohár starosty Běchovic.
Na začátek bych Vás chtěl informovat, že se nám podařilo dát dohromady 4 hráče, kteří hráli již minulou sezonu ( ostatní přestoupili jinam a další již přestoupily do starší kategorie), k nim jsme přidali nové, podstatně mladší hráče. Takže do turnaje nastoupilo 12 hráčů ( 11 kluků a  1 děvče ). Celkem 8 hráčů ale nehrálo žádný zápas a dokonce máme 2 kteří do školy půjdou až příští rok. Těchto 8 pouze 1 měsíc trénuje.  Jednalo se  vlastně o křest ohněm.
Turnaje se zúčastnilo celkem 8 mužstev rozdělených do dvou skupin. Tohoto turnaje se zúčastnilo dalších  7 mužstev s herní praxí 2 – 3 roky.
Byli jsme zařazeni  do skupiny : Koloděje ( 2000 – 2005), Viktoria Žižkov 2002, Běchovičtí Sršni, Kyje 2003. Naši soupeři mají mužstva složená z jednoho ročníku.

  • Běchovice – SK Slavoj Koloděje  1:0 - velmi nešťastná prohra - remizu jsme si zasloužili.
  • Viktoria Žižkov 2002 – SK Slavoj  Koloděje  4:0 – zde jsme neměli moc šancí na úspěch, mužstvo soupeře bylo výkonnostně  někde jinde.
  • SK Slavoj Koloděje - Kyje 2003   0:0 – zde jsme soupeře přehráli bojovností. Promarnili jsme však spoustu gólových šancí – dát vítězný gól nám nebylo souzeno.

Zápas o konečné umístnění  ( 7. - 8.místo )  SK Slavoj Koloděje  –   Klánovice    0:0, na penalty  3:2
Tento zápas jsme vsadili na bojovnost a šli jsme až na samé dno. Nakonec se nám to vyplatilo a sklidili jsme potlesk ve stoje.  Obstáli jsme se staršími soupeři. Věkový rozdíl 2 – 5 let bylo znát a herní zkušenosti také.
Celkově hodnotíme jako velmi dobrý výsledek a začátek nové party. Děkujeme rodičům, kteří byli přítomni a nadšeně fandili.
Děkuji, Děkuji, Děkuji, Děkuji, Děkuji, Děkuji, Děkuji, Děkuji, Děkuji, Děkuji, Děkuji, Děkuji !!!!!!!!!!!!!!!

Trenéři a vedoucí   NĚMEČEK Václav a  KUBÍN Dan

Fotogalerii z dané akce k nahlédnutí ZDE.

 

UP HOME BACK