SK Slavoj Koloděje

 

Halový turnaj mladší přípravky Běchovice 19.března 2011

 

Dne 19.března 2011 se naše mladší přípravka SK Slavoj Koloděje zúčastnila halového turnaje v hale Běchovice.

Turnaje se pravidelně zúčastňují mužstva jež hrají mistrovské zápasy v soutěžích PFS a středočeského kraje. Naše mužstvo se zatím tvoří, trénuje a hraje přípravné zápasy. Máme v mužstvu jedno děvče a dokonce dva hráče ze školky. Všichni však mají hlad po vítězství a naše výsledky jsou toho důkazem. Naše mužstvo bylo zařazeno do skupiny B společně s mužstvy: Slovan Kunratice, SK Poříčany, FK Viktoria Žižkov.

Zápasy ve skupině:

SK Poříčany - SK Slavoj Koloděje 1:0

První utkání bylo velmi vyrovnané. Celý zápas se odehrál ve velkém tempu, kdy ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu. Zápas se rozhodl 2 minuty před koncem střelou z dálky přesně do šibenice. Naše mužstvo nekleslo a dále bojovalo, dokonce v posledních vteřinách mohlo vyrovnat, ale hráč špatně tečoval míč a minul branku. Do kabiny jsme šli velmi zklamáni. O to příjemnější bylo nakonec zjištění, že se jednalo o soupeře, který celý turnaj vyhrál.

SK Slavoj Koloděje – Slovan Kunratice 2:2

Tento zápas byl hodně vyrovnaný. Oba soupeři vložili do zápasu všechny síly. Útok střídal útok a brankáři na obou stranách se překonávali. Po zápase jsem konstatoval, že je to dobrý výsledek i když stačilo jen málo k vítězství.

FK Viktoria Žiškov – SK Slavoj Koloděje 2:1

Poslední zápas mohl rozhodnout o finále i o posledním místě ve skupině. Opět bylo celé utkání vyrovnané, ale soupeř měl i pověstnou kapku štěstí na své straně. Hráči i když prohráli odvedli velmi dobrý výkon.

Zápas o 7.místo ( z 8 účastníků)

FK Brandýs - Boleslav - SK Slavoj Koloděje 1:1 na penalty 2:1

Do tohoto zápasu jsme vložily zbytek svých sil. Vyrovnaný zápas dospěl k penaltovému rozuzlení. Až ve 4 sérii došlo k rozhodnutí. Je zajímavé, že ani jedna střela neminula branku. Opět brankáři rozhodli. V průběhu celého zápasu našemu mužstvu fandilo neuvěřitelné množství diváků, za což jim patří dík, byla to neuvěřitelná kulisa.

Náš hráč na závěr dostal i individuální cenu:

KRÁL STŘELCU - Denis Pik SK Slavoj Koloděje o.s.

Nastřílel 4 branky a v rozstřelu se 3 dalšími hráči své prvenství obhájil Za naše mužstvo nastoupili: Kubín Marian, Komárek Michal, Kollinger Jan, Bláha Martin, Karvai Jonáš, Karvaiová Julča, Matoušek Ondra, Filip Adam, Izák Daniel, Pik Denis. Na závěr bych chtěl poděkovat všem hráčům za dobré výkony, za reprezentaci SK Slavoj Koloděje a obce Koloděje. Další velký dík patří všem rodičům za spolupráci.

Se sportovním pozdravem Němeček Venda a Kubín Dan

 

UP HOME BACK